Pozitif Mühendislik Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. - Hakkımızda

Hakkımızda

Pozitif Mühendislik Otomasyon Ltd. Şti. otomasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere, endüstride deneyimli bir ekip tarafından, 1999 yılında kurulmuştur. Demir-çelik, çimento, içme suyu-atık su arıtma, sektörlerinde proses otomasyonu konuları başta olmak üzere, kauçuk, gıda, otomotiv gibi pek çok sektörde, özellikli makinelerin otomasyonu konularında uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır.

Ana faaliyet konumuz öncelikle, endüstriyel elektrik-otomasyon olmakla birlikte, bir proses veya makine otomasyonu çözümü için öncelikle, elektromekanik -pnömatik - hidrolik sistemler bazında sistem çözümü yapmaktayız. Sistem çözümü sonrasındaki faaliyetimiz, elektrik-otomasyon projelerinin hazırlanması, uygun PLC, SCADA, Servo motor, motor sürücüler ve saha enstrümanları temini, pano montajları, uygulama yazılımlarının geliştirilerek sistemin yerinde işletmeye alınması, proje dokümantasyonu ve personel eğitimi gibi tüm uygulama sürecidir.

Uzun ömürlü, kullanıcı dostu ve yenilikçi otomasyon çözümleri üretmek, misyonumuzdur. Ayrıca, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konuları, yeni ilgi ve Ar-Ge alanlarımızdır.

Tema Düzenle

Tema Renk

Sayfa Stili

Arka Plan Resmi